Kontaktujte nás

  • KRBOVÉ PIECKY
    Krbové piecky
  • KRBY
    Krby
  • KACHĽOVÉ PECE S TEPLOVODNÝM VÝMENNÍKOM
    Kachľové pece s teplovodným výmenníkom
  • KRBY S TEPLOVODNÝM VÝMENNÍKOM
    Krby s teplovodným výmenníkom
  • SYSTÉMOVÉ KRBY
    Systémové krby
  • SYSTEMöFEN
    Systemöfen
  • KLEINSPEICHERöFEN KSO
    Kleinspeicheröfen KSO
  • SYSTéMOVé AKUMULAČNé PECE - BSG
     Systémové akumulačné pece - BSG
  • LIATINOVÉ PIECKY
    Liatinové piecky
  • AKUMULAČNÁ PEC
    Akumulačná pec
  • ELEKTRONICKÁ REGULÁCIA
    Elektronická regulácia
  • KÚRENIE SO ZÁRUKOU
    Kúrenie so zárukou
  • GRILLEN & BACKEN
    Grillen & Backen

Kontaktujte nás

 
Kontaktné informácie

J&R Inspire spol.s.r.o.

SK-96001
Zvolen
Terézie Vansovej 18D

Inspire team pre slovenských kachliarov

Telefón +421 (45) 5326016

Mobil

Fax +421 (45) 5248344

inspire@inspire.sk

www.inspire.sk

Kontaktujte nás
   
Meno  
Adresa  
PLZ  
Mesto  
Email  
Správa  
   
Partneri

A- Z UNIVERZAL, s.r.o. Tolnai Ivan

Stúrova 136A

949 01 Nitra

  info@krbynitra.sk   00421/905/349278
  www.krbynitra.sk  
   

AGGEA s.r.o. Stankovic Radoslav

Alejova 11

040 11 Kosice - Zapad

  info@superkrby.sk   00421/918/454544
  www.superkrby.sk  
   

Argalas Peter Krby

Tulska 35

974 04 Banska Bystrica

  info@krbypeterargalas.sk   00421 907 181815
  www.krbypeterargalas.sk  
   

CAMINUS DESIGN s.r.o. Peter Polúch

Pod brehmi 4

841 03 Bratislava

  info@caminus.sk   00421/903/715587
  www.caminus.sk  
   

CENTURY Ing. Gabriel Vendegh

Holubicia 6

940 01 Nove Zamky

  centurynz@orangemail.sk   00421/915/763748
  www,krbycentury.sk  
   

Chaiten s.r.o. Marek Holmik

Zvolenska cesta 25

974 05 Banska Bystrica

  chaiten@chaiten.sk   00421/903/472590
  www.chaiten.sk  
   

DECORI Studio, s.r.o. Zoltan Galaz

Dojc 14

906 02 Dojc

  galaz@decori.sk   00421/903/800805
  www.decori.sk  
   

DESIGN KRBY GALIK s.r.o. Igor Galik

Martina Benku 17

977 01 Brenzo

  galik@krbygalik.sk   00421/908/611 176
  www.krbygalil.sk  
    00421/48/611 48 17

Feed SPOL. s.r.o. Stefan Zauska

Krivec 57

962 05 Hrinova

  stefan@feedway.sk   00421/918/902283
  www.feedway.sk  
   

Filux design s.r.o. Filus Ladislav

Kopcianska 9

851 01 Bratislava

  filuxdesign@gmail.com   00421/911/809217
  www.filuxdesign.sk  
   

Husar Jan - IREA KRBY

Sobotske namestie 1759/68

058 01 Poprad

  husar@irea-krby.sk   00421/903/908114
  www.irea-krby.sk  
   

IDEA SUNSHINE s.r.o. Pavel Benko

Nabrezie Janka Krala 1285/3

031 01 Liptovsky Mikulas

  ufopbufopb@gmail.com   00421/905/692 024
  www.krbyidea.sk  
   

Ignis Krby S.R.O. Stefan Bobocky

Francuzskych partizanov 94

038 61 Vrutky

  bobocky@igniskrby.sk   00421/905/520569
  www.igniskrby.sk  
   

InFire Krby S.R.O. Lubica Rajnicová

Jilemnickeho 963/21

960 01 Zvolen

  dizajn@infire-krby.sk   00421/907/461522
  www.infire-krby.sk  
   

Ing. Pavol Jas

Bacurov 84

962 61 Dobra Niva

  pavol.jas@gmail.com   00421/910/111 064
  www.p-krby.sk  
   

KOZUBY - JUKO Spol. s.r.o. Juraj Kovac

Zatevná 3278/14

841 01 Bratislava

  juko@kozuby-juko.sk   00421/905/655488
  www.krby-juko.sk  
   

Kralovic s.r.o. Dusan Kralovic

Obchodna 1

963 01 Krupina

  kralovic@k-krby.sk   00421/903/632312
  www.k-krby.sk  
   

MAX detail s.r.o. Pavel Slany

Svetla 1

811 02 Bratislava

  maxdetail@maxdetail.sk   00421/905/960104
  www.maxdetail.sk  
   

Niznik Miroslav - ROSTER SK

Jana Svermu 448/8

031 01 Liptovsky Mikulas

  krby@krby-roster.sk   00421/907/842 201
  www.krby-roster.sk  
   

PASKAY s.r.o. Viliam Paskay

P. Pyrmezera 443/15

969 01 Banska Stiavnica

  paskay@gmail.com   00421/907/812614
  www.paskay.sk  
   

Racek Ladislav

Nizna Kamenica 93

044 45 Nizna Kamenica

  laco.racek@gmail.com   00421/905/460 706
  www.kozuby-racek.sk  
   

STEHEL CONSTRUCTION s.r.o Dusan Stehel

Sintava 639

925 51 Sintava

  dusan@stehel.sk   00421/905/654086
  www.sehel.sk  
   

SVAROGUS s.r.o. Micic Daniel

Rolnicka 2/b

831 07 Bratislava - Vajnory

  info@svarogus.sk   00421/904/348 250
  www.svarogus.sk  
   

VATERM s.r.o. - Vano Peter

Nitrianska 325

955 01 Chrabrany

  vaterm@vaterm.sk   00421/905/942722
  www.vaterm.sk  
   

ZEMPLIN s.r.o. Martin Behun

Jasenovska 1019/31

066 01 Humenne

  behun@zemplin.sk   00421/907/970 733
  www.zemplin.sk